Bekijk het etiket op de vergrote foto.
Crasto "Rosé" Douro D.O.C.
· incl. btw
23 Op voorraad
Verzending & ophalen
Wij verzenden met PostNL. De werkelijke verzendkosten worden bij het afrekenen berekend. Ophalen in onze winkel in Soest kan ook.
Kom langs in onze winkel in Soest. Leon Gommers helpt u graag persoonlijk een passende wijn te kiezen. Bellen of mailen kan ook.
Winkel & openingstijdenNotities van Leon Gommers
Deze rosé is gemaakt van 85% Touriga Nacional en 15%Tinta Roriz. Lekkere krachtige, droge smaak waarin je bramen en viooltjes kunt ontdekken. Een heerlijke maaltijdbegeleider.
In één oogopslag
- Jaargang
- 2023
- Drinken
- Vanaf nu
- Houdbaar tot
- 2027
- Serveertemperatuur
- 8 tot 10 graden Celsius.
- Soort product
- Wijn
- Kleur
- Rosé
- Land
- Portugal
- Druivenras
- Touriga Nacional, Tinta Roriz
- Jaargangtype
- Jaargangwijn
Het wijnhuis
Quinta do Crasto, port en dourowijn
Quinta do Crasto is familiebezit van de familie Roquette, De (port)wijnen worden uitsluitend gemaakt van druiven van eigen wijngaarden. De boerderij is schitterend gelegen op de steile hellingen langs de Douro rivier op ongeveer 15 minuten afstand van Pinhão. De quinta is in vele opzichten een uniek bedrijf, alle werknemers wonen ook op de boerderij en een grote moestuin voorziet iedereen van groenten.
Ervaringen met deze wijn
Heeft u deze wijn geproefd? Deel uw ervaring.
Schrijf een beoordeling
Om een beoordeling te schrijven moet u inloggen of zich registreren