Direct naar de inhoud
Wijnhandel sinds 1989 Persoonlijk advies in de winkel NIX18

Weingut Korrel "Steinmauer", Nahe, Deutscher Qualitätswein 750 ml.

€27,50

per fles · incl. btw€36,67 per liter

18 Op voorraad

Verzending & ophalen

Wij verzenden met PostNL. De werkelijke verzendkosten worden bij het afrekenen berekend. Ophalen in onze winkel in Soest kan ook.

Persoonlijk advies in de winkel

Kom langs in onze winkel in Soest. Leon Gommers helpt u graag persoonlijk een passende wijn te kiezen. Bellen of mailen kan ook.

Winkel & openingstijden

Notities van Leon Gommers

Dit is een blend van drie Pinot druivenrassen namelijk Grauer Burgunder, Weisser Burgunder en Chardonnay. Alle drie komen uit de topwijngaarden van dit huis. De wijn is vergist en gerijpt op eikenhouten vaten en dit maakt dat je deze wijn met gemak mag vergelijken qua smaak en stijl met een Bourgogne. Dit is een echte "eetwijn", heerlijk bij vis met een romige saus, gevogelte, vederwild of kalfsvlees, maar ook een mooi gerecht met paddenstoelen vaart wel met deze wijn als begeleider.

In één oogopslag

Jaargang
2024
Inhoud
750 ml
Drinken
Vanaf nu
Houdbaar tot
2029
Serveertemperatuur
10 graden Celsius.
Soort product
Wijn
Kleur
Wit
Land
Duitsland
Streek
Nahe
Druivenras
Chardonnay
Jaargangtype
Jaargangwijn

Het wijnhuis

Weingut Korrell, Johanneshof - Bad Kreuznach, Nahe

Weingut Korrell Johanneshof maakt wijn bij Bad Kreuznach in de Nahe. In de selectie vindt u onder meer Riesling, met zijn zuiverheid, geuren en smaak. Een huis voor wie Duitse witte wijn zoekt die ook aan tafel goed tot zijn recht komt.

Bekijk de wijnen van Weingut Korrell, Johanneshof - Bad Kreuznach, Nahe

Ervaringen met deze wijn

Heeft u deze wijn geproefd? Deel uw ervaring.

Schrijf een beoordeling

Om een beoordeling te schrijven moet u inloggen of zich registreren