Vergroot de foto
Bekijk het etiket op de vergrote foto.
Villa Giadi "Quercia "Barbera d'Asti Superiore" D.O.C.G.
· incl. btw
12 Op voorraad
Verzending & ophalen
Wij verzenden met PostNL. De werkelijke verzendkosten worden bij het afrekenen berekend. Ophalen in onze winkel in Soest kan ook.
Kom langs in onze winkel in Soest. Leon Gommers helpt u graag persoonlijk een passende wijn te kiezen. Bellen of mailen kan ook.
Winkel & openingstijdenNotities van Leon Gommers
Villa Giadi ligt op de grens van Langhe en Monferrato. Op de glooiende heuvels ten oosten van Asti. Het domein telt bijna 30 hectare met wijngaarden in de beste en oudste Cru's. De familie verbouwt al meer dan 200 jaar wijn en hebben jarenlange ervaring in het verbouwen van de barbera druif. De Quercia is een Barbera waarvoor de beste druiven van de oudste wijnranken worden geselecteerd. De gisting vindd plaats in roestvrijstalen tanks en de wijn rijpt daarna nog 12 maanden op gebruikte eikenhouten vaten. Een heerlijke Barbera met veel fruit en kracht en een verfrissend zuurtje in de smaak.
In één oogopslag
- Jaargang
- 2020
- Drinken
- Vanaf nu
- Houdbaar tot
- 2028
- Serveertemperatuur
- 16 tot 18 graden Celsius.
- Soort product
- Wijn
- Kleur
- Rood
- Land
- Italië
- Streek
- Piëmonte
- Druivenras
- Barbera
- Jaargangtype
- Jaargangwijn
Het wijnhuis
Villa Giada, Piëmonte / Italië
Villa Giada maakt wijn in Piëmonte, met een belangrijke plaats voor Barbera. In de selectie staat de fruitige Surí naast de steviger gebouwde Dani uit Nizza. Bij die laatste speelt ook houtrijping een rol.
Ervaringen met deze wijn
Heeft u deze wijn geproefd? Deel uw ervaring.
Schrijf een beoordeling
Om een beoordeling te schrijven moet u inloggen of zich registreren