Bekijk het etiket op de vergrote foto.
Quinta do Pégo "Colheita" port
· incl. btw
24 Op voorraad
Verzending & ophalen
Wij verzenden met PostNL. De werkelijke verzendkosten worden bij het afrekenen berekend. Ophalen in onze winkel in Soest kan ook.
Kom langs in onze winkel in Soest. Leon Gommers helpt u graag persoonlijk een passende wijn te kiezen. Bellen of mailen kan ook.
Winkel & openingstijdenNotities van Leon Gommers
Karsten Sondergaard, de eigenaar van dit porthuis annex hotel, Maakt een krachtige Colheita met karakter. Karsten maakt op zijn quinta alleen maar L.B.V. en Vintage port en een klein beetje Colheita. De 2016 is de laatste Colheita die hij heeft gemaakt, zicht op een nieuwe jaargang is er nog niet maar deze gaat zeker wel komen. De 2016 heeft acht jaar gerijpt op houten vaten en is gebottteld in 2024 Een port om de natte herfstdagen mee door te komen.
In één oogopslag
- Jaargang
- 2016
- Drinken
- vanaf nu
- Houdbaar tot
- 2035 ( is klaar om te drinken, wordt niet beter met flesrijping ).
- Serveertemperatuur
- 14 tot 16 graden Celsius.
- Soort product
- Wijn
- Wijnstijl
- Versterkt
- Jaargangtype
- Jaargangwijn
Het wijnhuis
Quinta do Pégo, port
Quint do Pédo ligt 3 kilometer ten zuiden van het dorp Pinhão op een erg mooie plek boven de rivier de Douro. De plek en de wijngaarden eromheen ( allen in de bovenste A-klasse) deden Karsten Sondergaard in 2000 besluiten om dit wijngoed te kopen. Hij creëerde een mooi hotel en wist hiermee in 2010 de hoogste ogen te gooien door uitgekozen te worden tot beste hotel voor internationaal wijntoerisme.
Ervaringen met deze wijn
Heeft u deze wijn geproefd? Deel uw ervaring.
Schrijf een beoordeling
Om een beoordeling te schrijven moet u inloggen of zich registreren