Bekijk het etiket op de vergrote foto.
Henriques & Henriques "Boal10 Years Old, Madeira 500ml.
per fles · incl. btw€59,00 per liter
9 Op voorraad
Streek: MadeiraDruivenras: Boal
Verzending & ophalen
Wij verzenden met PostNL. De werkelijke verzendkosten worden bij het afrekenen berekend. Ophalen in onze winkel in Soest kan ook.
Kom langs in onze winkel in Soest. Leon Gommers helpt u graag persoonlijk een passende wijn te kiezen. Bellen of mailen kan ook.
Winkel & openingstijdenNotities van Leon Gommers
Amberkleurig. Intense kruidige smaak, half-zoet met voldoende zuren. In de smaak toffee, rietsuiker en gedroogde vruchten. Heerlijk bij desserts op basis van noten of gebrande suiker en vanille-ijs.
In één oogopslag
- Inhoud
- 500 ml
- Soort product
- Wijn
- Wijnstijl
- Versterkt
- Land
- Portugal
- Streek
- Madeira
- Druivenras
- Boal
- Jaargangtype
- Zonder jaargang
Het wijnhuis
Henriques & Henriques, Madeira
De historie van Henriques & Henriques gaat terug tot 1850. In dat jaar begon João Goncalves de Henriques woonachtig in Câmara de Lobos zijn bedrijf. Na zijn dood in 1912 zette zijn zoons João Joaquim en Francisco Eduardo het bedrijf voort onder de huidige naam Henriques & Henriques.
Ervaringen met deze wijn
Heeft u deze wijn geproefd? Deel uw ervaring.
Schrijf een beoordeling
Om een beoordeling te schrijven moet u inloggen of zich registreren