Direct naar de inhoud
Wijnhandel sinds 1989 Persoonlijk advies in de winkel NIX18
Terug naar de wijnen

Henriques & Henriques "Boal10 Years Old, Madeira 500ml.

€29,50

per fles · incl. btw€59,00 per liter

9 Op voorraad

Streek: MadeiraDruivenras: Boal

Verzending & ophalen

Wij verzenden met PostNL. De werkelijke verzendkosten worden bij het afrekenen berekend. Ophalen in onze winkel in Soest kan ook.

Persoonlijk advies in de winkel

Kom langs in onze winkel in Soest. Leon Gommers helpt u graag persoonlijk een passende wijn te kiezen. Bellen of mailen kan ook.

Winkel & openingstijden

Notities van Leon Gommers

Amberkleurig. Intense kruidige smaak, half-zoet met voldoende zuren. In de smaak toffee, rietsuiker en gedroogde vruchten. Heerlijk bij desserts op basis van noten of gebrande suiker en vanille-ijs.

In één oogopslag

Inhoud
500 ml
Soort product
Wijn
Wijnstijl
Versterkt
Land
Portugal
Streek
Madeira
Druivenras
Boal
Jaargangtype
Zonder jaargang

Het wijnhuis

Henriques & Henriques, Madeira

De historie van Henriques & Henriques gaat terug tot 1850. In dat jaar begon João Goncalves de Henriques woonachtig in Câmara de Lobos zijn bedrijf. Na zijn dood in 1912 zette zijn zoons João Joaquim en Francisco Eduardo het bedrijf voort onder de huidige naam Henriques & Henriques.

Bekijk de wijnen van Henriques & Henriques, Madeira

Ervaringen met deze wijn

Heeft u deze wijn geproefd? Deel uw ervaring.

Schrijf een beoordeling

Om een beoordeling te schrijven moet u inloggen of zich registreren