Vergroot de foto
Bekijk het etiket op de vergrote foto.
Domaine Jean Marie Reverdy & Fils. " La Villaudière - Rosé Pinot Noir", AOP
· incl. btw
18 Op voorraad
Verzending & ophalen
Wij verzenden met PostNL. De werkelijke verzendkosten worden bij het afrekenen berekend. Ophalen in onze winkel in Soest kan ook.
Kom langs in onze winkel in Soest. Leon Gommers helpt u graag persoonlijk een passende wijn te kiezen. Bellen of mailen kan ook.
Winkel & openingstijdenNotities van Leon Gommers
Jean-Marie Reverdy en zijn familie maken een heerlijke droge rosé van hun Pinot Noir druiven. Mooie lichtroze kleur, In de geur en smaak subtiel en verfijnd met veel zomerfruit. Heerlijk in combinatie met zomerse salades en visgerechten. Er is maar een nadeel altijd maar beperkt leverbaar
In één oogopslag
- Jaargang
- 2024
- Drinken
- Vanaf nu.
- Houdbaar tot
- 2027
- Serveertemperatuur
- 10 tot 12 graden Celsius.
- Soort product
- Wijn
- Kleur
- Rosé
- Land
- Frankrijk
- Druivenras
- Pinot Noir
- Jaargangtype
- Jaargangwijn
Het wijnhuis
Jean-Marie Reverdy & Fils, Sancerre / Loire
Jean-Marie Reverdy & Fils maakt wijn vanuit Verdigny bij Sancerre. In de selectie komen zowel Sauvignon Blanc als Pinot Noir terug, waaronder droge rosé. Naast appellatiewijn maakt de familie ook IGP-wijn uit de omgeving.
Ervaringen met deze wijn
Heeft u deze wijn geproefd? Deel uw ervaring.
Schrijf een beoordeling
Om een beoordeling te schrijven moet u inloggen of zich registreren