Direct naar de inhoud
Wijnhandel sinds 1989 Persoonlijk advies in de winkel NIX18

Hess "The Lion Tamer", Mount-Veeder, Californië

€63,50

· incl. btw

6 Op voorraad

Verzending & ophalen

Wij verzenden met PostNL. De werkelijke verzendkosten worden bij het afrekenen berekend. Ophalen in onze winkel in Soest kan ook.

Persoonlijk advies in de winkel

Kom langs in onze winkel in Soest. Leon Gommers helpt u graag persoonlijk een passende wijn te kiezen. Bellen of mailen kan ook.

Winkel & openingstijden

Notities van Leon Gommers

Een karaktervol glas wijn. Het is een blend van 50% Malbec, 23% Zinfandel, 11% Petite Sirah, 6% Cabernet Sauvignon, 4% Petit Verdot, 4% Merlot en 2% Mourvèdre. De Malbec moet er voor zorgen dat de wijn zachter en toegankelijker wordt van daar de naam leeuwentemmer.

In één oogopslag

Jaargang
2021
Drinken
vanaf nu
Houdbaar tot
2033
Serveertemperatuur
16 tot 18 graden Celsius.
Soort product
Wijn
Kleur
Rood
Druivenras
Cabernet Sauvignon, Merlot, Malbec, Zinfandel, Mourvèdre
Jaargangtype
Jaargangwijn

Het wijnhuis

Hess Family Wine Estates, Mendocino Count, Californië

Mount Veeder in Napa Valley is dé plek van Donald Hess. de prachtige wijnomgeving inspireerde hem om zijn twee grote passies, wijn maken en kunst verzamelen te combineren. Zijn wijnen hebben het kenmerkende Californische karakter, maar zijn net wat eleganter dan de meeste andere wijnen. Sinds 1999 werkt Hess samen met wijnmaker Dave Guffy.

Bekijk de wijnen van Hess Family Wine Estates, Mendocino Count, Californië

Ervaringen met deze wijn

Heeft u deze wijn geproefd? Deel uw ervaring.

Schrijf een beoordeling

Om een beoordeling te schrijven moet u inloggen of zich registreren