Bekijk het etiket op de vergrote foto.
Geoff Merril "Henley Shiraz", McLaren Vale
· incl. btw
3 Op voorraad
Verzending & ophalen
Wij verzenden met PostNL. De werkelijke verzendkosten worden bij het afrekenen berekend. Ophalen in onze winkel in Soest kan ook.
Kom langs in onze winkel in Soest. Leon Gommers helpt u graag persoonlijk een passende wijn te kiezen. Bellen of mailen kan ook.
Winkel & openingstijdenNotities van Leon Gommers
Let op: de laatste 2 flessen. Er zijn maar 2760 flessen gemaakt van deze speciale Shiraz. na 37 maanden rijping op Franse eikenhouten vaten is deze 2006 gebotteld in oktober 2010. Perfect in balans, complexiteit, fijne tannine's, een goed zuurbalans. Krachtige wijn maar nog steeds veel verfijning. het is aan te bevelen de wijn voor het drinken over te schenken in een karaf.
In één oogopslag
- Jaargang
- 2007
- Drinken
- Vanaf nu
- Houdbaar tot
- 2030
- Serveertemperatuur
- 16 tot 18 graden Celsius.
- Soort product
- Wijn
- Kleur
- Rood
- Land
- Australië
- Druivenras
- Syrah
- Jaargangtype
- Jaargangwijn
Het wijnhuis
Geoff Merrill, McLaren Vale, Australië
Geoff Merrill maakt wijn in McLaren Vale in Australië. De Henley Shiraz in onze selectie krijgt een lange rijping op Frans eikenhout. De wijn heeft kracht, fijne tannine en evenwicht.
Ervaringen met deze wijn
Heeft u deze wijn geproefd? Deel uw ervaring.
Schrijf een beoordeling
Om een beoordeling te schrijven moet u inloggen of zich registreren