Bekijk het etiket op de vergrote foto.
Domaine Sébastien Wucher " Parenthèse " Bourgeuil A.O.C.
· incl. btw
48 Op voorraad
Verzending & ophalen
Wij verzenden met PostNL. De werkelijke verzendkosten worden bij het afrekenen berekend. Ophalen in onze winkel in Soest kan ook.
Kom langs in onze winkel in Soest. Leon Gommers helpt u graag persoonlijk een passende wijn te kiezen. Bellen of mailen kan ook.
Winkel & openingstijdenNotities van Leon Gommers
Deze rode wijn komt van oude stokken op een tuffeau bodem. Dit is een uniek type kalksteenbodem dat voornamelijk voorkomt in de Franse Loire-vallei. Het is een zachte, poreuze en zandige kalksteensoort die rijk is aan fossielen, kwarts en mica. Deze bodem staat bekend om haar uitstekende vochthuishouding en is wereldberoemd in de wijnbouw. De wijn heeft een complexe smaak en karakter, rijk in tannine en zuren wat hem zeer geschikt maakt om lang op te leggen om na enkele jaren zijn rijkdom prijs te geven.
In één oogopslag
- Jaargang
- 2024
- Drinken
- Vanaf nu
- Houdbaar tot
- 2029
- Serveertemperatuur
- 16 tot 18 graden Celsius
- Soort product
- Wijn
- Kleur
- Rood
- Land
- Frankrijk
- Streek
- Loire
- Jaargangtype
- Jaargangwijn
Het wijnhuis
Domaine Sébastien Wucher, Bourgeuil, Loire
Sébastien Wucher is een wijnconsultant die besloot om ook op kleine schaal zelf wijnen te gaan maken van het door hem zo geliefde druivenras Cabernet Franc. Hij maakt wijnen in allerlei stijlen, een witte (Blanc de Noirs), rosé, mousserend en van fris fruitig rood tot zwaar, complex en houtgerijpt.
Ervaringen met deze wijn
Heeft u deze wijn geproefd? Deel uw ervaring.
Schrijf een beoordeling
Om een beoordeling te schrijven moet u inloggen of zich registreren