Direct naar de inhoud
Wijnhandel sinds 1989 Persoonlijk advies in de winkel NIX18

Bodegas Casas de Moya, Valencia

Over deze selectie

Casas de Moya is in de selectie vertegenwoordigd met Gloria Dulce, een rode dessertwijn uit Valencia. Monastrell, ook bekend als Mourvèdre, is het gebruikte druivenras. De wijngaarden liggen op ongeveer vijfhonderd meter hoogte. Een andere Spaanse keuze voor wie een zoete rode wijn zoekt.

Filteren1 producten

Kies wat bij je past. Je kunt meerdere opties per filter aanvinken. Je selectie wordt direct bijgewerkt.

Categorie
Categorie
Uitleg
Dit zijn de rubrieken uit ons assortiment. Je kunt meerdere rubrieken tegelijk kiezen; ook producten uit de onderliggende rubrieken tellen mee.
Land
Land
Uitleg
Het land waar de wijn vandaan komt. Kies gerust meerdere landen om hun wijnen naast elkaar te bekijken.
Prijs (EUR)
Prijs (EUR)

De prijs die je bij het product ziet.

Beschikbaar van 13,95 tot 13,95

Wijnhuis
Wijnhuis
Uitleg
Het wijnhuis of de producent die bij deze fles hoort. Kies meerdere wijnhuizen als je ze wilt vergelijken.
Beschikbaarheid
Beschikbaarheid
Meer kenmerken Wijnstijl, jaargang en inhoud
Soort product
Soort product
Uitleg
Kies tussen wijn, olijfolie en een pakket met meerdere producten. Een pakket kan verschillende flessen of formaten bevatten.
Jaargangtype
Jaargangtype
Uitleg
Een jaargangwijn draagt een oogstjaar. Een wijn zonder jaargang wordt zonder één vast oogstjaar aangeboden. Bij sommige producten is een jaargang niet van toepassing.
Inhoud
Inhoud
Uitleg
De hoeveelheid in één fles. Een halve fles, een gewone fles en een magnum hebben verschillende inhoudsmaten. Een pakket kan meerdere flessen bevatten.
1 producten in je selectie

Weergeven 1 t/m 1 van in totaal 1

Producten in deze selectie