Agrandar la foto para inspeccionar la etiqueta.
Quinta de Saes "Reserva Estágio Prolongado" Dâo
por botella · incl. IVA€26,33 por litro
99 En stock
Periodo de consumo: Desde nuRegión: Dâo
Entrega & colección
Enviamos con PostNL. Los gastos de envío efectivos se calculan a la salida. La colección de nuestra tienda en Soest también está disponible.
Visita nuestra tienda en Soest. Leon Gommers está feliz de ayudarle a elegir un vino adecuado en persona. También puede llamarnos o enviarnos un correo electrónico.
Horas de apertura de la tiendaInformación del producto
Quinta de Saes "Reserva Estágio Prolongado" Dâo Añada: 2015. Productor: Quinta de Saes, Dão. Contenido total: 750 ml.
Notas originales de Leon Gommers — en neerlandés
De druiven voor deze wijn komen van een historische wijngaard en zijn met uiterste zorg geselecteerd. het resultaat is een elegante wijn.
Samen met zijn dochter, Maria, cultiveert Alvaro Castro - één van Portugal's meest gerespecteerde wijnmakers - met veel zorg en respect, prachtige inheemse druivenrassen. waarmee hij elegante, fijne en evenwichtige wijnen weet te maken.
Naar deze oogst van 2015, de meest recente op de markt, werd er lang naar uitgekeken, want er was de nieuwsgierigheid om deze te vergelijken met de sensationele oogst van 2014. En ondanks dat de lat erg hoog lag, stelde hij niet teleur. De puurheid van het rode en wilde fruit domineert het aroma, ook licht floraal, goed ondersteund door de karakteristieke vegetale achtergrond van Pellada-wijnen. De mond is zacht, erg lekker, met fijne tannines, in een geheel van goede complexiteit en elegantie, met een fijne zuurgraad, zeer goed geproportioneerd en verfrissend in zijn geheel. Een wijn die altijd zal scoren.
Druiven: Touriga Nacional, Alfrocheiro Preto (Pé de rato), Jaen, Tinta Roriz
Deze wijn wordt 10 dagen koud geweekt, om de aromatische extractie te maximaliseren. Gisting in roestvrijstalen gistingsvaten op basis van wilde gist, vervolgens 18-24 maanden gerijpt in 2e en 3e jaar gebruikte groot formaat Franse eiken vaten. Geklaard en gefilterd, daarna nog eens 6 maanden in de fles bewaard voordat het wordt vrijgegeven.
De un vistazo
- Añada
- 2015
- Contenido
- 750 ml
- Periodo de consumo
- Desde nu
- Consumir antes de
- 2027
- Temperatura de servicio
- 16 a 18 grados Celsius.
- Tipo de producto
- Vino
- Color
- Rojo
- Estilo de vino
- Stil
- País
- Portugal
- Región
- Dâo
- Variedad de uva
- Touriga Nacional, Tinta Roriz, Alfrocheiro, Jaen
- Tipo de añada
- Vino Vintage
- Crianza en madera
- Sí.
El productor
Quinta de Saes, Dão
Quinta de Saes hace vino en el Dão portugués. La Reserva Estágio Prolongado viene de uvas cuidadosamente seleccionadas de un viñedo histórico. El vino es apreciado por su elegante estilo.
Opiniones de este vino
¿Has probado este vino? Comparte tu experiencia.